Menduat se Khloe Kardashian dhe Tristan rregulluan marrëdhënien? Ja detajet që tregojnë të vërtetën (FOTO) – AlpeGossip
Menduat se Khloe Kardashian dhe Tristan rregulluan marrëdhënien? Ja detajet që tregojnë të vërtetën (FOTO)

Menduat se Khloe Kardashian dhe Tristan rregulluan marrëdhënien? Ja detajet që tregojnë të vërtetën (FOTO)

Së fundmi Khloe Kardashian i ka suprizuar të gjithë fansat me anë të postimi në Instagram ku zbuloi edhe emrin e vogëlushes së saj të cilën e ka quajtur True Thompson.

Të gjithë mendum se duke shkruar vogëlushes sonë të dashur nga mami dhe babi, Khloe i ka rregulluar raportet me partnerin e saj Tristan por mesa duket gjërat nuk janë ashtu siç duken.

Sipas burime të afërta me familjen për TMZ: “Khloe nuk i ka folur Tristani-t për disa ditë pasi është akoma e nervozuar për tradhëtinë që basketbollisti i bëri me striptisten.

Postimi i tyre i cili tregon se janë rikthyer si më parë dhe çdo gjë është normalizuar është thjesht një fasadë, raporti i Khloe Kardashian me Tristan Thompson është në fije të perit. E gjithë përpjekja e Khloes për tu dukur sikur është rikthyer me Tristan është thjesht meritë e vajzës së vogël”, shprehet burimi i afërt me familjen.

Epo jo gjithmonë gjërat janë ashtu si duken! Të tradhtuarit nuk harrojnë.