“SEPSE E KUQJA…”/ Tayna publikon albumin me fotot seksi dhe të gjithë e pëlqyem – AlpeGossip
“SEPSE E KUQJA…”/ Tayna publikon albumin me fotot seksi dhe të gjithë e pëlqyem

“SEPSE E KUQJA…”/ Tayna publikon albumin me fotot seksi dhe të gjithë e pëlqyem

Tayna ka publikuar një album fotosh ndër kohë të ndryshme, por me diçka të përbashkët që e kuptojmë sapo i shohim të gjitha fotot. Njëra pas tjetrës që nga koha kur ishte brune e deri tani, reperja i ka bërë bashkë të gjithat pozat e veshur me të kuqe.

“Sepse e kuqja…” shkruan reperja, duke ju lënë të gjithë fansave të imagjinojnë atë që dontë të vazhdonte e pse jo ta shprehin tek komentet krahas albumit siç kanë bërë disa prej tyre.

Ne do thonim “sepse e kuqja…” duket më seksi kur është e veshur nga Tayna, apo s’jeni të të njëjtit mendim?!  ALPEgossip.al

View this post on Instagram

Because red…🌹

A post shared by Tayna (@tayna) on