Çmendet Fjolla Morina: S’do ta besoni ç’ka bërë në mes të club-it këngëtarja – AlpeGossip
Çmendet Fjolla Morina: S’do ta besoni ç’ka bërë në mes të club-it këngëtarja

Çmendet Fjolla Morina: S’do ta besoni ç’ka bërë në mes të club-it këngëtarja

Këngëtarja e famshme shqiptare Fjolla Morina duket se ka një dobësi për jetën luksoze dhe nuk ngurron aspak ta shfaqë një gjë të tillë në rrjetet sociale.

 

Mbrëmjen e djeshme, Morina ka qenë në një club së bashku me shoqërinë e saj dhe të thuash se ka tërhequr vëmendjen, është pak.

Siç ajo ka treguar pa asnjë rezervë nëpërmjet postimeve në Instagram, në tavolinën e këngëtares kanë mbërritur më shumë se 10 shishe shampanjë, ndërsa në një moment, Fjolla shihet duke larën orën me shampanjën me çmim marramendës.

“S’kemi ujë! Eh jeta në Kosovë!”-ka shkruar me ironi këngëtarja, teksa shihet duke larë duart me shampanjë.