Monika Lubonja rrëfen historinë e saj të dashurisë: Duheshim shumë, por tani nuk dua burrë, dua… ! (VIDEO) – AlpeGossip
Monika Lubonja rrëfen historinë e saj të dashurisë: Duheshim shumë, por tani nuk dua burrë, dua… ! (VIDEO)

Monika Lubonja rrëfen historinë e saj të dashurisë: Duheshim shumë, por tani nuk dua burrë, dua… ! (VIDEO)

Monika Lubonja këtë të shtunë ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” ku ka treguar më shumë rreth jetës së saj profesionale por edhe personale. Në një bashkëbisedim me Aulonën dhe Fatmën aktorja ka treguar se beson shumë tek dashuria por ka kaluar shumë kohë që nga koha kur ajo i ka thënë dikujt që e dashuron.

“Kanë kaluar vite qëkur i kam thënë një mashkulli të dua.

Sepse edhe ky 4 vjeçari më bëri që çdo gjë tja kaloja punës. Kam nevjë për dikë që të më dëgjojë jo për “burrë dhe grua” . Të paktën të më dëgjojë jo të më thotë këtë muhabet do bësh tani, për këtë kemi ardhur ne. Jam shumë e gatshme t’i them dikujt të dua. Një dashuri shumë të madhe e kam kaluar, e doja më donte shumë dhe e kam kaluar shumë bukur. Dashuria më çmend, më bën më të bukur, më tolerante. Nuk jam kurrë xheloze. “,- është shprehur ajo.