“MË MUNGON…”/ Tetë muaj pa të atin, Rudina poston FOTON e veçantë duke e përqafuar – AlpeGossip
“MË MUNGON…”/ Tetë muaj pa të atin, Rudina poston FOTON e veçantë duke e përqafuar

“MË MUNGON…”/ Tetë muaj pa të atin, Rudina poston FOTON e veçantë duke e përqafuar

Tetë muaj pas ndarjes nga jeta të njeriut të saj më të dashur, babait, Rudina Dembacaj ka zgjedhur ta kujtojë përherë me foto të tyrë bashkë me fjalët më të ndjera dhe prekëse.

Ndonëse në rrjetet sociale Rudina shfaqet përherë shumë e qeshur dhe sportive, në disa momente ka treguar gjithashtu se i ati ka qenë një nga pikat e saj më të dobëta.

“Më mungon”, ka shkruar ajo krah fotos ku shihet duke përqafuar mashkullin më të rëndësishëm në jetën e saj.

 

 

Ndonëse mungesa është e madhe, Rudina ka treguar se ka arritur ta superojë cdo gjë me forcë dhe duke kujtuar vetëm momentet më të bukura e mësimet më të mira që babai i ka dhënë.

FOTO