NË 11 VJETORIN E TË BIJËS/ Blerina zgjedh mënyrën më të bukur për ta uruar – AlpeGossip
NË 11 VJETORIN E TË BIJËS/ Blerina zgjedh mënyrën më të bukur për ta uruar

NË 11 VJETORIN E TË BIJËS/ Blerina zgjedh mënyrën më të bukur për ta uruar

Dietologia e njohur Blerina Bombaj tregohet shumë aktive në rrjete sociale duke postuar vazhdimisht foto ose video të ndryshme. Ajo është nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze, me të cilët ndan shpesh momente në profilin  e saj të Instagramit.

Ditën e sotme vajza e saj, Ana, feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur 11 vjeç dhe në kuadër të kësaj dite të veçantë, dietologia ka publikuar një foto me të bijën duke e konsideruar ardhjen e saj në jetë, si ditën më të bukur. “Po te me pyesnin, cila eshte dita me e lumtur e jetes time, do te thosha 9 Nentori i 11 viteve me pare, kur solla ne jete Anen”, ka shkruar Blerina krahas fotos.

Po ashtu ajo ka publikuar dhe foto të tjera të së bijës, nga 5 në 11. Fotot mund t’i shikoni në postimin e mëposhtëm:

View this post on Instagram

Nga 5 ne 11 ❤️

A post shared by Blerina Bombaj (@blerinabombaj2) on