Kujtimet më të bukura nga Franca për Almedën dhe Elvanën lidhen me të njëjtin person, ja cili është ai… (FOTO) – AlpeGossip
Kujtimet më të bukura nga Franca për Almedën dhe Elvanën lidhen me të njëjtin person, ja cili është ai… (FOTO)

Kujtimet më të bukura nga Franca për Almedën dhe Elvanën lidhen me të njëjtin person, ja cili është ai… (FOTO)

Fotot nga Franca të VIP-ave shqiptarë bën xhiron e rrjetit disa ditë më parë. Miqtë e mirë të showbizit Elvana Gjata, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Almeda Abazi dhe Tolgahan pushuan për pak ditë në brigjet e Francës.

Pushimeve ju bashkua edhe bashkëpuntori i Elvanës bashkë me familjen e tij, producenti i njohur Poo Bear. Një nga fotot që tërhoqi më shumë vëmendje gjatë kësaj kohe tregonte marrëdhënien perfekte që ka këngëtarja shqiptare me familjen e producentit. Ajo shpesh kujdesej për djalin e tij të vogël, por nuk paska qenë e vetmja.

Ëmbëlsisë së të voglit nuk i ka rezistuar as Almeda, e cila ditën e sotme ka publikuar një foto me të në krah dhe ka shkruar: “Ai ishte kaq i ëmbël”.