A KANË VEPRUAR DREJTË? Këto janë VIP-at që u kanë hapur Instagram fëmijëve të tyre (FOTO) – AlpeGossip
A KANË VEPRUAR DREJTË? Këto janë VIP-at që u kanë hapur Instagram fëmijëve të tyre (FOTO)

A KANË VEPRUAR DREJTË? Këto janë VIP-at që u kanë hapur Instagram fëmijëve të tyre (FOTO)

Rrjetet sociale kanë marrë një rëndësi jetike në ditët e sotme. E ndër to kohët e fundit shohim se më i preferuari është Instagrami i cili po përdoret pothuajse nga të gjitha moshat.

E ajo çfarë bie në sy është se edhe moshat e vogla e kanë një të tillë.

Një fenomen i cili po vihet re dukshëm kohët e fundit është që një llogari në Instagram kanë edhe… foshnjet e sapolindura. Edhe pse këto “accounte” menaxhohen nga prindërit e tyre sërisht përdorimi kaq i ekzagjeruar nuk pritet mirë nga një pjesë ë publikut.

Shpeshherë këshillat e profesionistëve apo analistëve janë që fëmijët e vegjël të mos ekspozohen në rrjete sociale po mesa duet nënat e reja nuk i vënë shumë veshin ndaj tyre.

AlpeNews.al ju njeh me disa nga nënat e showbizit të cilat i kanë hapur llogari në Instagram fëmijëve apo të sapolindurve të tyre:

Jon Markov, djali i Adelina Tahirit

 

 

Alesia Ndoja, vajza e Xhesika Ndoja

Hana Aliut, vajza e Loredanës dhe Mozzik

Fernando, djali i Çiljetës

Roan, djali i Majk dhe Majlindës