E KRAHASOI VETEN ME KIM KARDASHIAN/ Sindi Loci i kthehet ndjekësit që i kujtoi “Për’puthen: Shumë ikona të televizionit shqiptar… – AlpeGossip
E KRAHASOI VETEN ME KIM KARDASHIAN/ Sindi Loci i kthehet ndjekësit që i kujtoi “Për’puthen: Shumë ikona të televizionit shqiptar…

E KRAHASOI VETEN ME KIM KARDASHIAN/ Sindi Loci i kthehet ndjekësit që i kujtoi “Për’puthen: Shumë ikona të televizionit shqiptar…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, ka gjetur një mënyrë se si të qëndrojë pranë fansave të saj. Ajo bën herë pas here bashkëbisedime virtuale me ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale.

Së fundmi, Sindi ka vënë një aplikacion që është bërë viral kohët e fundit. Ti mund t’i bësh pyetje apo komplimente të shumta, por asaj nuk i shkon emri i personit që e ka bërë.

“Gjysmë metri e qofte je o yll”, i shkruan dikush, të cilit Sindi i përgjigjet: “Hahahahahaha sa Kim Kardashian pra 1.58… Kot s’është konsideruar si femra më sexy. Vetëm se unë jam pa operacione”.

Një tjetër që ka lexuar komentin për yllin televiziv i është kthyer: “Të ishe si Kim Kardashian aq e suksesshme s’do më vinte keq, po ri je bërë e famshme nga ‘Për’puthen’ se të ishe për ty asnjë s’do të njihte”.

E krahasoi veten me Kim Kardashian, Sindi Loci i kthehet ndjekësit që

“Kim Kardashian është bërë e famshme nga një sex tape i saj që ju langua nga një i afër, i Michael Jackson asokohe i dashuri i saj. Dhe kjo ka ndodhur në 2007. Më vonë të gjithë vëmendjen nga ky skandal (zgjuarsia e asaj familje) e përdorën që të shfaqnin veten e tyre dhe talentet e tyre. sot 15 vite më vonë janë yje!

Unë kam dalë nga ‘Për’puthen’ ashtu si shumë ikona të televizionit shqiptar mund të kenë dalë nga të qenurit velina në televizione si Fiks Fare, më prisni dhe mua nja 15 vite se jam e sigurt që do të më duartrokasin fort. Mirupafshim zemra ime”, i përgjigjet Sindi Loci.

E krahasoi veten me Kim Kardashian, Sindi Loci i kthehet ndjekësit që