“SI U DASHURUA NJË GRUA ME MUA”/ Arjola Demiri rrëfen një tjetër sekret të sajin: Më ndihmoi por… – AlpeGossip
“SI U DASHURUA NJË GRUA ME MUA”/ Arjola Demiri rrëfen një tjetër sekret të sajin: Më ndihmoi por…

“SI U DASHURUA NJË GRUA ME MUA”/ Arjola Demiri rrëfen një tjetër sekret të sajin: Më ndihmoi por…

Aktorja, Arjola Demiri është kthyer tashmë në një nga personazhet më të komentuar të momentit.

Me futjen në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ajo ka treguar historinë e saj të vështirë të jetës. Ndër të tjera, javën e fundit ka zbuluar një sekret që lidhet me këtë pjesë.

Arjola tha se në një periudhë të vështirë të jetës, një grua i ishte ofruar për ndihmë. Por me kalimin e kohës, gruaja në fjalë e kishte kaluar simpatinë e saj në dashuri. Kështu kishte krijuar një pëlqim për aktoren dhe ia kishte shprehur.

“Në një periudhë të vështirë të jetës, një grua më ofroi ndihmë, por me kalimin e kohës, ajo u dashurua në mua”, ka deklaruar Arjola në dhomën e rrëfimit.

Patjetër, Demi është tërhequr nga raporti me gruan, duke vazhduar jetën e saj normalisht.