SHAKAJA “PA KRIPË”/ Aktori i njohur: Mund të bëj seks me nënën time (VIDEO) – AlpeGossip
SHAKAJA “PA KRIPË”/ Aktori i njohur: Mund të bëj seks me nënën time  (VIDEO)

SHAKAJA “PA KRIPË”/ Aktori i njohur: Mund të bëj seks me nënën time (VIDEO)

Aktori i njohur Pete Davidson ka bërë një shaka tejet “të errët” në një emision ku ishte i ftuar, që lidhet drejtpërsëdrejti me të ëmën e tij. Ai u shpreh për këtë të fundit se s’ka qenë me askënd që kur i ati i vdiq dhe se ka arritur në një pikë që ai mund të bëj seks me të, vetëm që ajo të rifillojë të jetojë sërish.

Ja dialogu mes aktorit dhe moderatorit të emisionit, i cili e pyeti për jetën personale të së ëmës:

Moderatori: A del mamaja jote në takime?

Pete: Po përpiqem ta bind që të dalë!

Moderatori: Si mendon se do të ndihesh kur nëna jote do të fillojë takimet?

Pete: S’më intereson! Dikush duhet ta ngrejë atë grua. Seriozisht, s’ka qenë me askënd që kur im atë vdiq. Dikush duhet të merret me të dhe të ma heq qafe atë zonjë!

Moderatori: Pete, ajo mund të jetë duke e parë tani këtë…

Pete: S’më intereson. Në këtë pikë unë mund të bëj seks me të!