Këngëtarja shqiptare ndryshon look dhe fansat u MAHNITËN pas saj (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare ndryshon look dhe fansat u MAHNITËN pas saj (FOTO)

Këngëtarja shqiptare ndryshon look dhe fansat u MAHNITËN pas saj (FOTO)

Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar kohët e fundit.

Tayna është këngëtarja e cila pas publikimit të këngës “Columbiana” me Don Phenom tërhoqi vëmendjen e të gjithëvë me zërin dhe pamjen e saj.

Ndërkohë që po shijon suksesin e këngës “Columbiana”, ajo ka treguar se po përgatitet për projektin e ri muzikor dhe për këtë ka ndryshuar edhe pamjen e saj.

Ndryshe nga sa ishim mësuar ta shihnim me flokë të zeza dhe të gjata, Tayna tashmë është transformuar në një bjonde simpatike dhe shumë seksi.

 

Ky ndryshim thelbësor i këngëtares duket se u ka pëlqyer fansat të cilët janë shpërthyer në komplimente për pamjen e re.