“U PËRLOTËM”/ Aktori shqiptar i dedikon fjalët më të ëmbla të bijës (FOTO) – AlpeGossip
“U PËRLOTËM”/ Aktori shqiptar i dedikon fjalët më të ëmbla të bijës (FOTO)

“U PËRLOTËM”/ Aktori shqiptar i dedikon fjalët më të ëmbla të bijës (FOTO)

Në familjen e aktorit të njohur Romir Zalla sot është një ditë e veçantë, pasi vajza e madhe e tij feston ditëlindjen. Me një foto shumë të bukur të të dyve, aktori ka zgjedhur pak fjalë për të shprehur dashurinë që ka për të. “Kaltrin princesha ime, qofsh gjithmonë e lumtur. Të dua shumë. Gëzuar ditëlindjen”,-shkruan ai.

Kaltrina është vajza e vetme e Romirit dhe bashkëshortes së tij dhe fëmija më i rritur. Ata kanë edhe një djalë më të vogël që quhet Hermes, i cili po ashtu festoi pak ditë më parë ditëlindjen.