PUSHIME EKZOTIKE NË SPANJË/ Erjona Sulejmani e lumtur në shoqërinë e të birit (FOTO) - AlpeGossip
PUSHIME EKZOTIKE NË SPANJË/ Erjona Sulejmani e lumtur në shoqërinë e të birit (FOTO)

PUSHIME EKZOTIKE NË SPANJË/ Erjona Sulejmani e lumtur në shoqërinë e të birit (FOTO)

Modelja e njohur Erjona Sulejmani është shumë aktive në ‘Instagram’. Së fundmi ajo ka treguar me anë të disa postimeve në ‘Instastory’, se ka nisur pushimet në Spanjë dhe ka zbuluar kush e shoqëron. Nga videot e publikuara kuptohet se bukuroshja është në shoqërinë e djalit të saj. Ajo ka zgjedhur këtë fillim pranvere për t’u relaksuar dhe për të shijuar rrezet e diellit.

Sulejmani ka zgjedhur largimin nga Italia, si mënyrën më të mirë për t’u argëtuar me djalin e saj.

Kujtojmë se Erjona ka qenë e martuar me futbollistin Blerim Xhemaili, i cili është babai i djalit të saj.