Befasojnë Blunt dhe Real 1: I publikojnë videon intime çiftit shqiptar (VIDEO) – AlpeGossip
Befasojnë Blunt dhe Real 1: I publikojnë videon intime çiftit shqiptar (VIDEO)

Befasojnë Blunt dhe Real 1: I publikojnë videon intime çiftit shqiptar (VIDEO)

Blunt dhe Real 1 janë shndërruar në dy ndër reperat më të përfolur të momentit, sidomos pas sherrit që patën me kolegët e tyre nga Kosova. Së fundmi ata kanë kanë vendosur të ndryshojnë edhe emrin e grupit të tyre duke e quajtur “Shaolin Gang”. Ky ndryshim erdhi menjëherë pas publikimit të videoklipit të tyre më të ri “Tululu”.

Pikërisht ky videoklip ka hapur shumë diskutime për shkak të skenave ku Real shfaqej me thikë e pirun në zonën intime të një vajze. Pavarësisht këtyre diskutimeve, kënga i ka pëlqyer publikut dhe shumë fansa të tyre iu kanë dërguar video duke kënduar apo kërcyer këngën e tyre.

Disa prej këtyre video dyshja e njohur i ka publikuar në Instastory, por midis tyre të gjithëve iu ka bërë përshtypje një video në të cilin shfaqet një çift shqiptar në momente intime teksa dëgjonin këngën “Tululu”.

Me këtë video, Blunt dhe Real 1 sapo na treguan që nuk njohin kufi, kështu që fansat duhet të tregohen të kujdesshëm në videot që dërgojë.