“Jam maloke dhe nuk më shkon”/ Roza Lati tremb për “vdekje” Adrola Dushin – AlpeGossip
“Jam maloke dhe nuk më shkon”/ Roza Lati tremb për “vdekje” Adrola Dushin

“Jam maloke dhe nuk më shkon”/ Roza Lati tremb për “vdekje” Adrola Dushin

Modelja Adrola Dushi ishte e ftuara speciale e “Why Not” nga Roza Lati këtë të dielë, për të cilën nuk munguan surprizat.

Teksa fliste për një set fotografik që ka realizuar në Shqipëri dhe ishte e veshur me pelice, moderatorja mendoi ta trembte pak.

Një person hyri i maskuar në studio dhe bëri modelen nga Rrësheni që të trembej. Fjalët e saj të para ishin: “Jam dhe maloke e nuk më shkon”.