NGA SIA ME BISHTALECA TEK JOELI/ Ermali dhe Ami publikojn videon “e ëmbël” për festat – AlpeGossip
NGA SIA ME BISHTALECA TEK JOELI/ Ermali dhe Ami publikojn videon  “e ëmbël” për festat

NGA SIA ME BISHTALECA TEK JOELI/ Ermali dhe Ami publikojn videon “e ëmbël” për festat

Viti 2018-të ka qenë i bekuar për Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin. Ata u bënë prindër për herë të dytë me vogëlushen e tyre Sia. Për ta kujtuar gjithë jetën këtë vit të rëndësishëm, ata kanë realizuar një video festive si familje e plotësuar.

Të gjithë të veshur me të kuqe rreth një ambienti të dekoruar, ata duken shumë të lumtur. E vogla Sia shfaqet me disa bishtaleca ndërkoh, Joeli shihet të shtrihet përtokë.