“Fu**k off”, KURRË mos ia bëni këngëtares shqiptare këtë pyetje sepse përgjigjen e mësuat (VIDEO) – AlpeGossip
“Fu**k off”, KURRË mos ia bëni këngëtares shqiptare këtë pyetje sepse përgjigjen e mësuat (VIDEO)

“Fu**k off”, KURRË mos ia bëni këngëtares shqiptare këtë pyetje sepse përgjigjen e mësuat (VIDEO)

Bebe Rexha deri tani na ka njohur vetëm me sukseset e saj ndërkombëtare. Këngët e saj numërojnë miliona klikime duke përmendur edhe bashkëpunimet. Pikërisht kjo e fundit është kthyer në çështje diskutimi mes ndjkeësve të këngëtares të cilët e kanë kritikuar pse bashkëpunon vetëm me repera meshkuj.

Prej tyre do të veçonim: ‘FFF’ me G-Eazy, ‘Back tou you’ me Louis Tomlinson, ‘Meant to be’ me Florida Georgia, “The way l are’ me Lil Wayne, ‘Me, myself and I’ me G-eazy e shumë të tjera.

Kjo e ka acaruar Beben duke e bërë të reagojë në disa video. Ndër të tjera, thotë: Dua të them dicka që më thë shqetëson kur më pyesin në Tëitter se pse bashkëpunojë me repera. Sepse dua. Nuk do të jetoj kurrë brenda kutisë dhe sipas normave, gjithmonë do të jem ndryshe.