KIM KTHEHET PAS NË KOHË/ Publikon foton e realizuar 11 vite më parë – AlpeGossip
KIM KTHEHET PAS NË KOHË/ Publikon foton e realizuar 11 vite më parë

KIM KTHEHET PAS NË KOHË/ Publikon foton e realizuar 11 vite më parë

Kim Kardashian është emër i njohur në gjithë botën.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi të realizuar në vitin 2007, në kohën kur filloi xhirimet e “Keeping Up With the Kardashians”.

Kim edhe në këtë foto shfaqet atraktive e veshur në bikini, ndërsa rrëmbeu mbi 1 milion pëlqime nga ndjekësit.

Kujtojmë që Kim Kardashain është e martuar me Kanye West dhe së bashku kanë 3 fëmijë.