“FYTYRA IME NDIHET E FRESKËT PAS KAQ VITESH”/ Këngëtarja shqiptare nuk përdor grim për 10 muaj dhe ja rezultati (FOTO) – AlpeGossip
“FYTYRA IME NDIHET E FRESKËT PAS KAQ VITESH”/ Këngëtarja shqiptare nuk përdor grim për 10 muaj dhe ja rezultati (FOTO)

“FYTYRA IME NDIHET E FRESKËT PAS KAQ VITESH”/ Këngëtarja shqiptare nuk përdor grim për 10 muaj dhe ja rezultati (FOTO)

Këngëtaret i kushtojnë kujdes të veçantë paraqitjes para publikut.
Një detaj për të cilin ato ndajnë kohë të veçantë është edhe grimi, i cili aplikohet në mënyra të ndryshme tek ato, disa më pak e disa më shumë.

Vesa Luma, e cila tash e një kohë është zhvendosur në Zelandë të Re, ka habitur me postimin e fundit në InstaStory.

Ajo ka deklaruar që janë bërë 10 muaj që nuk ka vënë makijazh dhe se fytyra e saj tani ndihet më e feskët.

“10 muaj pa grim dhe fytyra po ndjehet sërish e freskët pas kaq vitesh”, ka shkruar ajo.