Enca Haxhia ja bën ‘bam’….Tregon unazën me diamant, së shpejti vijnë llokume – AlpeGossip
Enca Haxhia ja bën ‘bam’….Tregon unazën me diamant, së shpejti vijnë llokume

Enca Haxhia ja bën ‘bam’….Tregon unazën me diamant, së shpejti vijnë llokume

Këngëtaja e ‘bombave’ na ka surprizuar.
Enca Haxhia, ndërkohë që gjithë fansat janë duke pritur publikimin e këngës së re, ajo ka nxjerrë në rrjetet sociale një unazë me gurë diamanti.

‘Kjo është një unazë që nuk e kam blerë vetë’ shkuran Enca në publikimin e bërë në Snap Chat.

Mos Enca po merr hapin e rëndësishëm në jetë dhe ky është sinjali i parë.

Ndërkohë ajo nuk ka konfirmuar asnjë lidhje dashurie, por shpesh në rrjetet sociale ka pohuar se në jetën e saj është dikush që i ka vjedhur zemrën.