ÇFARË NDODHI NË “BIG BROTHER VIP”? “Banori inteligjent” çon një person në nominim, Monika, Arjola apo Beniada – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI NË “BIG BROTHER VIP”? “Banori inteligjent” çon një person në nominim, Monika, Arjola apo Beniada

ÇFARË NDODHI NË “BIG BROTHER VIP”? “Banori inteligjent” çon një person në nominim, Monika, Arjola apo Beniada

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” banorët kanë bërë një spektakël, ku janë ndarë edhe çmime të ndryshme.

Çmimin si banori i padëshiruar iu dha Donaldit, si më pastërtorja Beniadës, e pafajshmja Egzonës, më seksi Arjolës dhe inteligjentja shkoi për Einxhel.

Gjithashtu banorët kanë votuar në kategorinë surprizë për emrat e banorëve që rrezikojnë të dalin nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por ata nuk e dinin se për çfarë bëhej fjalë.

Emrat janë Monika, Arbëri, Arjola, Einxhel, Beniada dhe Beatrix. Duke qenë se Arbri është imun dhe Einxhel dhe Beatrix janë pjesë e një televotimi, Einxhel si më inteligjentja duhet të zgjidhte mes Monikës, Arjolës dhe Beniadës.

Ajo zgjodhi që Monika të dalë në nominim për javën e ardhshme, ndërsa pritet për tu parë se me cilët banorë do të shkojë në televotim.