“NUK JAM SHTATZËNË”/ Vip-et që mohuan pritjen e ëmbël dhe “truket” që FSHEHËN barkun: Nga Maja tek Xhensila – AlpeGossip
“NUK JAM SHTATZËNË”/ Vip-et që mohuan pritjen e ëmbël dhe “truket” që FSHEHËN barkun: Nga Maja tek Xhensila

“NUK JAM SHTATZËNË”/ Vip-et që mohuan pritjen e ëmbël dhe “truket” që FSHEHËN barkun: Nga Maja tek Xhensila

Vipe-t e ekranit tonë  duket se janë shumë “supersticioze” duke u munduar të fshehin shtatzëninë në daljet publike,evente porn edhe në rrjetet sociale.

Mirë sado të mundohen nuk mund ti shpëtojn dot syrit të publikut dhe kileve të tepërta që shumicën e rasteve i nxjerrin artistet “bllof”.

Ne iu njohim me disa prej femrave më seksi të showbizit shqiptar edhe truket që ato përdorën për të fshehur shtatzëninë.

Elita Rudi

Pas martesës madhështore prej muajsh përflitet se Elita Rudi është në pritjen e ëmbël edhe pse shumë herë është kapur mat moderatorja nuk e ka konfirmuar ende.

Elita edhe pse është shumë aktive në rrjetin social Instagram ka zgjedhur një truk për të mbuluar barkun e rrumbullakosur me një aksesor të rëndësishëm “çantën”. Nëse do hidhni një sy në llogarinë e Elitës do të shihni se në postimet e fundit ajo fsheh barkun me anë të çantës.

Loredana

E dashura e famshme e reperit Mozzik ndodhet në pritjen e ëmbël.Çifti shpesh publikon imazhe dyshuese por duket se thjesht dëshirojnë të luajnë me mediat pasi Loredana është fotografuar me barkun e rrumbullakosur.

Nëse shohim në profilin e të dyve mund të na bien në sy se Loredana pëveç është fryr në pamjen e jashtme ajo gjithmon pozon me bluze “oversize”. Epo nuk është ide e keqe fundja një hile e zgjuar!

Maja Aliçkaj

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore ndodhet gjatë pritjes së ëmbël para disa ditësh ajo ka zbuluar gjinën e bebit dhe se ndodhet në muajn e 8.

Të gjithë jemi kurioz si na shpëtuan këto tetë muaj me barkun e rrumbullakosur ,iu themi se Maja na e hodhi duke përdorur një truk të vogël. Gjatë muajve të shtatzënisë do të shihni se maja gjithmonë në postimet e saja ka pozuar e veshu me fustane të gjera dhe të gjata.

Xhensila Myrtezai

Ajka tani ka ardhur në jetë edhe Xhensila është nag ato nëna “superticioze”. Iu kujtohim se këngëtarja i ka kofirmuar shumë vonë lajmet edhe se ndodhesh në muajte  fundit të shtatëzënisë. Edhe pse ajo përdori kostume dhe xhaketa “oversize” nuk ia doli dotë ta fshihnte barkun e rrumbullakosur.

/AlpeNews.al