CHANEL DHE GUCCI/ Vip-et që shpenzuan sa tre rroga për një palë atlete të 2019: Nga Lori tek Alketa – AlpeGossip
CHANEL DHE GUCCI/  Vip-et që shpenzuan sa tre rroga për një palë atlete të 2019: Nga Lori tek Alketa

CHANEL DHE GUCCI/ Vip-et që shpenzuan sa tre rroga për një palë atlete të 2019: Nga Lori tek Alketa

Jo vetëm që kanë bërë xing por atletet e vajzave të showbizit kanë shifrën marramendëse që nuk do ta besoni dot.

“Gucci” dhe “Chanel” janë dy nga markat më të perferuara të vip-ave, të cilat nuk ngurojne ti reklamojne zgjedhjet e tyre të shtrenjat nëpër rrjetet sociale.

Lori Hoxha dhe Alketa Vejsiu kanë zgjedhur atletet “Chanel” të koleksionit më të fundit të 2019 të cilat u prezantuan gjatë javës së modës. Këto atlete kushtojnë  950.00 paund.

Ndërkohë aktorja e njohur Olta Gixhari dhe këngëtarja Xhensila Myrtezai zgjedhën atletet “Gucci” ngjyrë bezh dhe kushtojnë 890 paund.

Nuk janë të paktat rastet kur vajzat e ekranit shpenzojne shuma të cilat janë përtej normales vetëm për tu dukur bukur.

Alketa Vejsiu

Lori Hoxha

Olta Gixhari

Xhensila Myrtezai

AlpeNews.al