“JE SHËNDOSHUR…”/ Arbana Osmani i kthehet ndjekëses: E di, kam bërë një… – AlpeGossip
“JE SHËNDOSHUR…”/ Arbana Osmani i kthehet ndjekëses: E di, kam bërë një…

“JE SHËNDOSHUR…”/ Arbana Osmani i kthehet ndjekëses: E di, kam bërë një…

Nëse do numëronim të mirat e zhvillimit të teknologjisë e rrjeteve sociale do na duheshin orë të tëra, pasi reformimi që i është bërë botës është thelbësor.

Mirëpo, fatkeqësisht diçka nuk ka ndryshuar, madje tanimë përhapet me shpejtësi dhe ai është pikërisht negativiteti dhe liria që japin rrjetete sociale për shkelje të të drejtave njerëzore dhe të privatësiesë.

Më të prekurit nga këto fenomene janë figurat publike që shpesh bien “pre” e komenteve fyese dhe jo të përshtatshme, sikundër kemi parë në pafund raste.

Por, menaxhimi i kësaj energjie është i ndryshëm nga figura të ndryshme dhe Arbana Osmani duket të jetë një nga personat që i merr më me sportivitet se çdokush ato që disa persona shkruajnë në profilin e saj.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka darkuar me partnerin dhe kunatën e saj duke postuar edhe foto në Instagram.

Përtej pafund komenteve të bukura që ka marrë fotoja, një fanse ka shkruar “Je shëndoshur, zemër!”, koment ky që i ka rënë në sy edhe moderatores.

E di. Kam bërë një beb si yll.”– ka shkruar ajo gjithë sportivitet.