NUK DINI ÇFARË PRODUKESH BUKURIE TË MERRNI NË PLAZH? Lori Hoxha ju tregon çdo gjë që ju duhet (FOTO) - AlpeGossip
NUK DINI ÇFARË PRODUKESH BUKURIE TË MERRNI NË PLAZH? Lori Hoxha ju tregon çdo gjë që ju duhet (FOTO)

NUK DINI ÇFARË PRODUKESH BUKURIE TË MERRNI NË PLAZH? Lori Hoxha ju tregon çdo gjë që ju duhet (FOTO)

Kur vjen momenti për të shkuar në plazh të gjithë vajzat e vrasin mendjen se çfarë produktesh kozmetike duhet të marrin me vete.

Sot, Lori Hoxha ka vendosur të ndajë në storyn e saj të Instagramit, të gjitha produket e bukurisë që ndodhen në çantën  e saj kur ajo vendos të shkojë me pushime. Nëse nuk keni qenë kurrë të sigurta se çfarë ju duhet, tani është momenti të lexoni këtë artikull dhe të merrni të gjithë informacionin që ju duhet.

Shampo për flokë të dëmtuar

Shkëlqyes për flokët dhe trupin

Larësi i fytyrës

Krem hidratues për lëkurë të ndjeshme dhe me akne

Kremi mbrojtës i fytyrës

Spraj dhe Krem për kur doni të krijoni një look të lagur

Nxirës për fytyrën

Krem hidratues për trupin

Krëhër flokësh. Veçanërisht ky lloj kur keni extensions

Shampo dhe krem për flokët

Nxirës trupi

Pra vajza, tani para se të niseni për pushime, hidhni një sy kësaj listës që të jeni të kompletuara.

/AlpeGossip.al