U INFEKTUA ME KORONAVIRUS/ Iva Tiço tregon si e solli në vete partneri gjerman (VIDEO) – AlpeGossip
U INFEKTUA ME KORONAVIRUS/ Iva Tiço tregon si e solli në vete partneri gjerman (VIDEO)

U INFEKTUA ME KORONAVIRUS/ Iva Tiço tregon si e solli në vete partneri gjerman (VIDEO)

Gazetarja e njohur Iva Tiço, në një intervistë për emisionin “Ftesë në 5”, tregoi se është vetizoluar në shtëpinë e saj pasi rezultoi pozitive me koronavirus.

Iva tregoi se është duke e kaluar lehtë dhe për momentin ka humbur shijen dhe nuhatjen, megjithatë problemin më të madh e ka me këshillat që i vijnë lart e poshtë nga njerëzit.

“Para se të bëja tamponin, më sugjeruan të bëja analizën e gjakut e të nisja antibiotikët”, u shpreh Iva, duke shtuar më tej se gjakftohtësia e partnerit e bëri të vepronte me qetësi.

“Na duhet ndonjë gjerman në shtëpi për të ruajtur qetësinë”, tha me humor gazetarja.