KATE NUK NDALET/ Me veshjen tek koncerti ushtarak i bëri të gjithë të kthejnë kokat – AlpeGossip
KATE NUK NDALET/ Me veshjen tek koncerti ushtarak i bëri të gjithë të kthejnë kokat

KATE NUK NDALET/ Me veshjen tek koncerti ushtarak i bëri të gjithë të kthejnë kokat

Kate Middleton bëri një hap përpara në mungesë të mbetëreshës, Elisabeta e II-të. Për të parën herë, Dukesha e Kembrixhit përshëndeti trupat në koncertin prestigjoz ushtarak  „Beating the Retreat“, dhe sigurisht, ishte një rast që kërkontë elegancë, thjeshtësi dhe seriozt në paraqitje. Kate i mblodhi që të gjitha bashkë me një pallto të celët ‘Catherine Walker’  e puthitur pas trupit, me flokët e mbledhura dhe vëthët me perla në formë luleje.

Si gjithmonë, këpucët (Gianvito Rossi) në ngjyrën e preferuar të saj, nude, ishin një kombinim perfekt me veshjen.

Kate e tregoi edhe një herë se kur vjen fjala tek eleganca dhe stili, nuk gabon kollaj!