SURPRIZON BIZNESMENI “GAY”/ Elton Ilirjani: Nuk do të më shihni më të zhveshur, i kërkoj falje… – AlpeGossip
SURPRIZON BIZNESMENI “GAY”/ Elton Ilirjani: Nuk do të më shihni më të zhveshur, i kërkoj falje…

SURPRIZON BIZNESMENI “GAY”/ Elton Ilirjani: Nuk do të më shihni më të zhveshur, i kërkoj falje…

Elton Ilirjani është një nga biznesmenët më të suksesshëm shqiptar, duke qenë CEO i disa kompanive headHunters në mbarë botën.

Eltoni është bërë i njohur edhe për shkak të karakterit të tij shumë të hapur, duke pranuar pa ngurim bindjet e tij seksuale, të cilat janë homoseksuale.

Ilirjani i ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ka premtuar se nuk do të shfaqet më i zhveshur, teksa ka thënë se këtë e ka bërë si pjesë të një aktrimi.

Ndër të tjera biznesmeni i ka kërkuar falje të gjithë nënave shqiptare, të cilat mund të jenë ndjerë të fyera nga ky veprim.

“Jam çun shumë i mirë, gatuaj shumë mirë, bëj byrek, fasule dhe u puth dorën nënave shqiptare. E kam një pishman, sepse ai nuk jam unë, ishte një lëvizje që duhet të ekspozohesha”, tha Ilirjani ndër të tjera.