Greta Koçi shfaqet me fuastan të bardhë dhe e pyet ‘Ku gabuam’ – AlpeGossip
Greta Koçi shfaqet me fuastan të bardhë dhe e pyet ‘Ku gabuam’

Greta Koçi shfaqet me fuastan të bardhë dhe e pyet ‘Ku gabuam’

Këngëtarja e njohur Greta Koço ka sjellë këngën e saj më të re ‘Ku gabuam’.
Para disa ditësh ajo njoftoi se do të vinte me një baladë dhe pritja ka marrë fund. Në klipin e këgës Greta shfaqet mjaft sensuale në fustanin e saj të bardhë, i cili i nxjerr në pah format e saj të lakuara.

Gjithashtu në kontrast me të Greta mban veshur një veshje sportive. Teksti i ‘ku gabuam’ flet për një dashuri të dështuar.