“SHAPKAT E GJYSHES KE VESH?” Komentet PIKANTE të ditës, kur VIP-at bëhen “shënjestër” e fansave (FOTO) – AlpeGossip
“SHAPKAT E GJYSHES KE VESH?” Komentet PIKANTE të ditës, kur VIP-at bëhen “shënjestër” e fansave (FOTO)

“SHAPKAT E GJYSHES KE VESH?” Komentet PIKANTE të ditës, kur VIP-at bëhen “shënjestër” e fansave (FOTO)

Komentet pikante janë bërë tashmë një rubrikë e veçantë e AlpeNews.al dhe mjaft e preferuar nga të gjithë ju.

Ashtu si çdo herë, edhe për ditën e sotme ju sjellim kritikat që tërheqin më shumë vëmendje me një “shëtitje” të vogël në Instagram.

Fansat janë shumë të vëmendshëm ndaj detajeve dhe nuk ngurojnë as të koemtojnë ashpër.

Më poshtë do të gjeni komentet pikante të ditës nga AlpeNews.al:

Dojna Mema ka publikuar një foto ku duket e veshur shumë trendi por njëri prej fansave e kritikon në lidhje me shapkat:

View this post on Instagram

Black/white or colorful?

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Ermal Mamaqi  ka publikuar një foto me Elvana Gjatën nga premiera e filmit në Zvicër por njëri prej fansave e kritkon në lidhje me afërsinë që ata po tregojnë me njëri tjetrin:

Ana Lika është një ndër personazhet moskokëçarës të showbizit dhe nuk ka përtuar të reagojë ndaj komentit të një fansi si më poshtë:

View this post on Instagram

1️⃣ une 1️⃣ ti

A post shared by Annais Lika (@anna_lika) on

 

/AlpeNews.al