TË NGJITESH MALEVE NUDO/ Ja trendi më i fundit i turistëve (FOTO) – AlpeGossip
TË NGJITESH MALEVE NUDO/ Ja trendi më i fundit i turistëve (FOTO)

TË NGJITESH MALEVE NUDO/ Ja trendi më i fundit i turistëve (FOTO)

Ngjitja në male lakuriq, është trendi i fundit i udhëtimeve, që adhurohet nga disa ndjekës në Instagram.

Mesa duket, shumë pushues, dhe adhurues të natyrës janë zhveshur dhe kanë dashur ta shijojnë natyrën australiane lakuriq.

Më poshtë do të shihni disa poza nga aventura e tyre.