LIDHJE ME DONALDIN? Ja çfarë sapo ndodhi në Instagramin e Semi Jaupit – AlpeGossip
LIDHJE ME DONALDIN? Ja çfarë sapo ndodhi në Instagramin e Semi Jaupit

LIDHJE ME DONALDIN? Ja çfarë sapo ndodhi në Instagramin e Semi Jaupit

Semi Jaupaj është bërë pjesë e formatit më të ndjekur “Big Brother VIP”. Së fundmi ajo vshtë parë shumë afër me Donalin dhe të gjithë ndjekesit mendojnë se ata do jenë çifti i ri që do krijohen.

Duke qënë pjesë e këtij formati Semi e ka të pamundur që të ketë në menaxhim rrjetet sociale nga vetë ajo. Menaxherët e saj kanë postuar një foto të këngëtares me shoqen e saj të ngushtë Bora Zemani, si mesazh që mes saj dhe Donaldit nuk ka asgjë.

Ju rikujtojmë se Donaldi ka qenë i lidhur me Bora Zemanin prej shumë kohësh dhe kanë zgjedhur t’i japin fund lidhjes.

Në foton e postuar nga menaxherët e Semit, shihet Bora Zemani me këngëtaren të cilat janë të veshura njësoj me komplet sportiv. Në këtë foto nuk ka ndodnjë shkrim por janë vendosur vetëm dy emoji, një zemër e bardhë dhe dy shoqe të kapura përdore./ Alpegossip.