“EUROVIZION”/ Shkëlqeu në prova dhe në tapetin e kuq, ja si mund të votoni për Anxhela Peristerin (FOTO) – AlpeGossip
“EUROVIZION”/ Shkëlqeu në prova dhe në tapetin e kuq, ja si mund të votoni për Anxhela Peristerin (FOTO)

“EUROVIZION”/ Shkëlqeu në prova dhe në tapetin e kuq, ja si mund të votoni për Anxhela Peristerin (FOTO)

Sonte, në 20 maj 2021 Anxhela Peristeri përfaqëson Shqipërinë me këngën “KARMA” në Eurovision 2021.

Që të kalojë Shqipëria në finale (22 maj 2021) na duhet sidomos ndihma përmes votave të diaspores shqiptare nga shtetet që mund të votohet.

Në momentin që fillon votimi (pas këndimit të 17 shteteve/këngëve), shqiptaret me SIM-Numër nga këto shtete duhet të dërgojnë SMS me tekst 11 (vetëm numrin 11).

Do ju luteshim ta shpërndanit këtë njoftim sepse mbështetja jonë, është deçizive për vazhdimin e udhëtimit e Shqipërisë drejt finales së madhe.

Ka shkëlqyer në prova dhe në tapetin e kuq/ Pritet të