ÇIFTI I NJOHUR TURK BËHEN PRINDËR/ Zbulohen detajet nga momenti i lindjes (FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTI I NJOHUR TURK BËHEN PRINDËR/ Zbulohen detajet nga momenti i lindjes (FOTO)

ÇIFTI I NJOHUR TURK BËHEN PRINDËR/ Zbulohen detajet nga momenti i lindjes (FOTO)

Burak Ozcivit dhe bashkëshortja e saj Fahriye Evcen janë bërë prindër për herë të parë. Lajmi është bërë i ditur nga mediat turke të cilat kanë zbuluar edhe disa nga detajet e momentit të rëndësishëm. Fëmija është i gjinisë mashkull dhe çifti e ka pagëzuar me emrin Karan. Ai ka lindur 3 kile e 670 gr dhe është i gjatë 52 cm. Raportohet gjithashtu se nëna dhe fëmija janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Mediat kanë bërë me dije se Burak ka qenë pranë bashkëshortes në momentin e rëndësishëm dhe nuk i është ndarë për asnjë moment, gjithashtu nuk kanë munguar lotët.