ÇUNA PËRMBAHUNI/ Enca çmend instagramin,bën TWERK dhe..(VIDEO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/ Enca çmend instagramin,bën TWERK dhe..(VIDEO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ Enca çmend instagramin,bën TWERK dhe..(VIDEO)

Këngëtarja Enca Haxhia është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket jetës dhe karrierës së saj.
Gjithashtu bën gjithmonë të flitet për të edhe përmes publikimeve të saj. Këtë herë ajo ka postuar në Instastories një video  ku është duke e bërë twerk dhe shfaqet majftë sensuale dhe tërheqëse me një pal çizme dhe një fustan të zi.

“Kur njerëzit mundohen të flasin, por t’i nuk ndalon dot së bëri twerk”, shkruan Enca.

Kujtojmë që projekti i fundit i saj, “Dua”, ka arritur 9 milion shikime në Youtube duke shënuar kështu sukes të madh për këngëtaren.

Përgatiti: AlpeNews.al