E AKUZON PËR “PHOTOSHOP”/ Aurela Hoxha “i kthehet” ashpër komentueses: Hë pra… (FOTO) – AlpeGossip
E AKUZON PËR “PHOTOSHOP”/ Aurela Hoxha “i kthehet” ashpër komentueses: Hë pra… (FOTO)

E AKUZON PËR “PHOTOSHOP”/ Aurela Hoxha “i kthehet” ashpër komentueses: Hë pra… (FOTO)

Modelja Aurela Hoxha ka postuar në “Instagram” një foto e cila duket se është bërë shkas për debat me një prej ndjekëseve të saj që e ka akuzuar për ‘photoshop’.

“Demek je kaq e gjatë?? Shyqyr që keni photoshop e keni mundësi të shisni pak mend”- ka shkruar komentuesja.
Nuk ka kaluar shumë dhe Aurela i është përgjigjur ashpër ndjekëses së saj virtuale.

“Hë pra me demek mi motër ca të bëjmë..se edhe në tv e në rrugë e kudo dal me ‘photoshop”. Edhe ti me ‘demek’ si e zgjuar, pushime të mbara e dashur’.-ka shkruar modelja.
Prej disa kohësh Hoxha është larguar nga Shqipëria për t’u vendosur në Spanjë, ku po punon për linjën e saj të rrobave të banjos.