ZHVENDOSET NË VILËN E RE/ Zaimina tregon pamjet spektakolare të saj (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
ZHVENDOSET NË VILËN E RE/ Zaimina tregon pamjet spektakolare të saj (FOTO+VIDEO)

ZHVENDOSET NË VILËN E RE/ Zaimina tregon pamjet spektakolare të saj (FOTO+VIDEO)

Pas ardhjes në jetë të vogëlushes Khloe, Zaimina dhe partneri i saj Klodi zbuluan se do të zhvendoseshin në një shtëpi të re.

𝓓𝓸𝓵𝓵 & 𝓑𝓮𝓪𝓻 #happybirthdaymylove 💏

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Ashtu siç Zaimina është shprehur në “Xing me Ermalin”, ata mezi presin të shtojnë familjen dhe ta gëzojnë Khloe-n me një motër ose vëlla.

Mesa duket, punimet për strohëzën e re të familjes kanë përfunduar dhe ata janë zhvendosur në vilën lukzoze. Zaimina ka shpërndarë një foto të kopështit të saj, ku shfaqet edhe pishina.