PUBLIKOHET SPOTI I “DUA TË TË BËJ TË LUMTUR”/ Arbana Osmani zbulon datën e nisjes (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOHET SPOTI I “DUA TË TË BËJ TË LUMTUR”/ Arbana Osmani zbulon datën e nisjes (FOTO)

PUBLIKOHET SPOTI I “DUA TË TË BËJ TË LUMTUR”/ Arbana Osmani zbulon datën e nisjes (FOTO)

Pak minuta më parë Arbana Osmani ka publikuar spotin e ri të “Dua të të bëj të lumtur”.

Nga janari do të nisë sërish transmetimin një nga programet më emocionues në ekranin e ‘Top Channel’. Sërish në drejtimin e moderatores së dashur Arbana Osmani, ky program premton surpriza. Spoti i veçantë është xhiruar në Toskana dhe në qendër të tij është prezantuesja. Përgatitjet kanë nisur që tani, ndaj mbetet për t’u zbuluar vetëm data zyrtare e nisjes./revistawho.com