LINDA REI BËN PËR UJË TË FTOHTË FIFIN/ ‘’Ajo është Mbretëresha, ajo tjetra Big Booty, ça të bëjmë ne se… (VIDEO) – AlpeGossip
LINDA REI BËN PËR UJË TË FTOHTË FIFIN/ ‘’Ajo është Mbretëresha, ajo tjetra Big Booty, ça të bëjmë ne se… (VIDEO)

LINDA REI BËN PËR UJË TË FTOHTË FIFIN/ ‘’Ajo është Mbretëresha, ajo tjetra Big Booty, ça të bëjmë ne se… (VIDEO)

Në showbiz duket se është e pamundur të mungojnë momentet kur vajzat e famshme thumbohen mes tyre dhe një episod i patjetërsueshëm ka ndodhur së fundmi mes Linda Rei-t dhe Fifi-t.

Mesa duket Fifi e ka komentuar negativisht faktin se Linda shpesh ngacmon me postimet e saj në Insta, Albërie Hadergjonaj dhe kjo i ka dhënë shkas transgjinores që të bëj një video publike në Instagram, ku i dedikon reperes disa fjalë vërtet thumbuese.

“E para i love you so much, e dyta ajo do të jetë nona, ajo është queen, ajo tjetra është mbretëresha, ajo tjetra është big booty, unë jam daja, Albërija është halla, po ça të bëjmë ne moj shpirt që ti e ke emrin Fifi?!

Fifi hajde këtu zemra, fifi bukur . Ndërroje emrin mi me vjen keq tani. Lëri gocat të lozin tani, ajo është doktoresha ajo është gjinekologia. Mos u mërzit moj zemër se gocat thjesht po lozin është lojë kalamajsh”, shprehet Linda Rei në video e postuar.

View this post on Instagram

@fifi.official.fr

A post shared by Linda Rei (@badgirlrei) on