ME DUART E VENDOSURA TE B…/ Tuna provon aventurë të rrezikshme në Mauritani (FOTO) – AlpeGossip
ME DUART E VENDOSURA TE B…/ Tuna provon aventurë të rrezikshme në Mauritani (FOTO)

ME DUART E VENDOSURA TE B…/ Tuna provon aventurë të rrezikshme në Mauritani (FOTO)

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Altuna Sejdiu është duke shijuar pushimet në një vend të largët. Këngëtarja ka udhëtuar në ishullin Mauritius, ku po shijon në maksimum pushimin dhe ka ndarë me ndjekësit imazhe nga aventurat që po kalon atje.

Tuna duke prekur breshkën
Në një video postuar së fundmi në Instagram, Tuna shfaqet duke u lëshuar në një litar nga një majë e lartë, si dhe duke vizituar breshkat gjigande në vendin ekzotik.

Kujtojmë se “Nuk ma do zemra” titullohet kënga e fundit nga Altuna Sejdiu, që u prit mjaft mirë nga fansat e saj.