JONIDA VOKSHI KURORËZON MARTESËN/ Ftesat e veçanta për të ftuarit në ceremoni (FOTO) – AlpeGossip
JONIDA VOKSHI KURORËZON MARTESËN/ Ftesat e veçanta për të ftuarit në ceremoni (FOTO)

JONIDA VOKSHI KURORËZON MARTESËN/ Ftesat e veçanta për të ftuarit në ceremoni (FOTO)

Moderatorja e njohur e ekranit, Jonida Vokshi pritet të kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj, aktorin kosovar Besnik Krapi në një ceremoni speciale këtë muaj.

Ishte Jonida ajo që tregoi në një intervistë se shumë shpejt do të martohej pas një marrëdhënieje disavjeçare me producentin e njohur.

Pak ditë para dasmës u publikuan ftesat e veçanta. Ato janë në formën e guackave të detit, të zbukuruara me perla duke nënkuptuar kështu të kuptohet se ceremonia do të mbahet pranë detit.

Dasma pritet që përveç familjarëve dhe të afërmëve të ketë të ftuar dhe një sërë emrash të njohur nga ‘shoëbiz-i’ shqiptar, të cilët do të jenë pranë moderatores në një ndër momentet speciale të jetës.