THANË SE JANË NDARË/ Albi dhe Alba kapen “mat” (FOTOT) – AlpeGossip
THANË SE JANË NDARË/ Albi dhe Alba kapen “mat” (FOTOT)

THANË SE JANË NDARË/ Albi dhe Alba kapen “mat” (FOTOT)

Koreografi Albi Nako dhe balerina e prezantuesja e motit, Alba Hoxha janë përfolur për ndarje kohët e fundit.

Në media u shkruajt se shkak i ndarjes së çiftit ishin bërë prindërit e tyre të cilët nuk ishin dakort për këtë lidhje.

Edhe Alba ditën e sotme kur u pyet nga fansat, deklaroi se është beqare.

Image

Megjithatë siç duket këto kanë qenë thjesht thashetheme, sepse Albi dhe Alba vazhdojnë të jenë së bashku.

“Xing.al” i ka fotografuar dyshen në një restorant teksa darkonin dhe bisedonin.

Albi dhe Alba shfaqen të veshur sportiv teksa duket se është balerina ajo që po flet ndërsa koreografi e dëgjon me vëmendje./Xing.al

ImageImageImage