“E MARRTË MË E MIRA”/ S’përmbahen vajzat e “Love Story”: Kanë dalë në modë treshet, ne Saimirin… (FOTO) – AlpeGossip
“E MARRTË MË E MIRA”/ S’përmbahen vajzat e “Love Story”: Kanë dalë në modë treshet, ne Saimirin… (FOTO)

“E MARRTË MË E MIRA”/ S’përmbahen vajzat e “Love Story”: Kanë dalë në modë treshet, ne Saimirin… (FOTO)

Arjana, Suela dhe Enxhëll janë takuar bashkë në një qendër estetike, ku kanë komentuar të gjithë situatën e krijuar nga debatet e ditëve të fundit.

Vajzat i premtuan njëra-tjetrës se do mbeten shoqe edhe nëse Saimiri zgjedh njërën prej tyre.

“E marrtë më e mira Saimirin. Ne jemi të mira të treja, po…”, tha Arjana ndërsa Suela ndërhyri duke thënë me humor: “E ndajmë ne, ç’ke ti! 1 herë unë, 1 herë ti, 1 herë kjo”.

“Jooo, e di që kanë dalë në modë këto dyshet, treshet, por jo me ne”, ia ktheu Arjana.

“Po bëja shaka moj!”, i tha Suela duke shtuar: “Moda re janë motrat”, duke thumbuar binjaket e “Love Story”.

“Pale binjake”, tha Enxhëll duke shkaktuar të qeshura mes tyre.