Tërbohen turistët, Françeska Jaçe del lakuriq në ballkonin e hotelit dhe gati i ra… (FOTO) – AlpeGossip
Tërbohen turistët, Françeska Jaçe del lakuriq në ballkonin e hotelit dhe gati i ra… (FOTO)

Tërbohen turistët, Françeska Jaçe del lakuriq në ballkonin e hotelit dhe gati i ra… (FOTO)

Françeska Jaçe ka nisur pushimet verore e kur ndodh kjo të gjithë e dimë që modelja nuk ndalet së postuari foto që super komentohen. Në fotot e fundit Françeska tregonte linjat perfekte trupore me bikini, por këto imazhe nuk ishin asgjë para fotos së fundit.

Modelja shfaqet në ballkonin e hotelit luksoz, lakuriq, e mbështjellë me vetëm një çarçaf që i mbulon të pasmet, teksa shijon pamjen e mrekullueshme para saj.

Ndjekësit menjëherë kanë reaguar me komente nga më të ndryshmet duke e quajtur Françeskën “seks bombë”.