Mund të thoni çfarë të doni, por Oriola Marashi ndoshta e dredh hashashin më mirë se ju… (FOTO) – AlpeGossip
Mund të thoni çfarë të doni, por Oriola Marashi ndoshta e dredh hashashin më mirë se ju… (FOTO)

Mund të thoni çfarë të doni, por Oriola Marashi ndoshta e dredh hashashin më mirë se ju… (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur. Ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas nisjes së projektit të saj të parë muzikor në bashkëpunim me grupin OTR dhe fansat e saj mezi po presin debutimin.

Oriola është shumë aktive në rrjetet sociale ku u dhuron ndjekësve të saj foto të bukura, por këtë herë ka publikuar një video ndryshe nga të tjerat. Modelja seksi është shfaqur duke dredhur një cigare hashash dhe shkruan: “Vajzat që dinë si të dredhin” dhe vendos një emoji si për të treguar që meshkujt i duan vajzat e tilla.