E akuzojnë se kopjon “Ellen DeGeneres”, Roza Lati ju “mbyll gojën” me këtë përgjigje (FOTO) – AlpeGossip
E akuzojnë se kopjon “Ellen DeGeneres”, Roza Lati ju “mbyll gojën” me këtë përgjigje (FOTO)

E akuzojnë se kopjon “Ellen DeGeneres”, Roza Lati ju “mbyll gojën” me këtë përgjigje (FOTO)

Ajo është sa e drejtpërdrejtë aq edhe pa komplekse. Roza Lati është një nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë dhe së fundmi e kemi parë nën drejtimin e emisionit të saj “Why Not” në Ora News. Një emision i drejtuar nga Roza Lati ku fton shumë këngëtarë, politikanë, moderatorë, gazetarë e shumë emra të njohur publikë.

Por për fat të keq, ajo është akuzuar shpesh se emisioni i saj është kopjuar nga e mirënjohura “Ellen DeGeneres” dhe e njëjta gjë i ka ndodhur në komentet e fundit në një nga videot e Instagramit ku kishte të ftuar Robert Berishën.

Një komentues i shkruan: “Po si moj Roza me aq potencial qe ke vete e kopjon Ellen”. Pikërisht këtij komenti ka vendosur t’i kthejë përgjigje duke i shkruar: “Të gjithë bazohen në programet amerikane, ashtu si shumë emisione këtu në Shqipëri, dhe ne. Shneeeettt”.