“NUK ËSHTË AJO”/ Arsyeja pse Shpat Kasapi s’po fejohet është Afërdita, Flet këngëtari (FOTO) – AlpeGossip
“NUK ËSHTË AJO”/ Arsyeja pse Shpat Kasapi s’po fejohet është Afërdita, Flet këngëtari (FOTO)

“NUK ËSHTË AJO”/ Arsyeja pse Shpat Kasapi s’po fejohet është Afërdita, Flet këngëtari (FOTO)

Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ishte i ftuar mbrëmë në “Zonë e lirë”, ku gjatë emisionit Çani e pyeti nëse e ëma i ka vendosur kusht të martohet pa kaluar të 35-tat dhe se nusen mos ta gjejë nëpër klube.

“Është e vërtetë, por mamit do t’i them mos e merr seriozisht se e kisha me shaka atë ditë në emision”, u përgjigj Shpati.

E pyetur nëse Afërdita është arsyeja që po e shtyn fejesën me vajzën nga Kosova, Shpati preferoi mos t’ja përmendte emrin Afërditës dhe u përgjigj: “S’do e them këtë. Nuk është ajo”.