“NUK KE GJOKS FARE”/ Sara Hoxha i përgjigjet në mënyrën më epike komenteve bullizuese – AlpeGossip
“NUK KE GJOKS FARE”/ Sara Hoxha i përgjigjet në mënyrën më epike komenteve bullizuese

“NUK KE GJOKS FARE”/ Sara Hoxha i përgjigjet në mënyrën më epike komenteve bullizuese

Komentet bullizuese dhe gjuha e urrejtjes në rrjetet sociale janë bërë kthyer në një fenomen i cili po diskutohet çdo ditë se si duhet t’i stopojmë dhe të shpërndajmë më shum pozitivet.

Personazhet e njohur për publikun përballen pothuajse çdo ditë me komente negative dhe urrejtje për jetesën që ata bëjnë, trupin, peshën, pamjen e duket se pjesë e këtyre personazheve është dhe partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha e cila në fakt ka zgjedhur që t’i marrë me sportivitet këto komente.

Sara ka iu ka përgjigjur komenteve të personave të cilët e gjykojnë se përse ajo ‘nuk ka gjoks’ nëpërmjet një videoje ironike dhe funny në të njëjtën kohë në llogarinë e saj në TikTok.

Kujtojmë se Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë në një marrëdhënie prej disa vitesh tashmë, ku tashmë janë dhe prindër të një vajze, Poem Blu.

Gjatë një interviste të dhënë disa kohë më parë, blogeraja është pyetur se si e ka përjetuar herën e parë që mediat kanë shkruar për të si partnerja e Ledrit, ajo u shpreh se nuk e ka përjetuar mirë sepse u përball me shkrime nga më të ndryshmet.

“Nuk e përjetova mirë se nuk shkruanin shumë bukur. Fjalia e parë ishte: Ledri Vula nis një lidhje me një vajzë të kolme. Kishin gjetur foto të vjetra te miat dhe nuk ishte shume bukur”, u shpreh Sara.