U BË NËNË 3 MUAJ MË PARË/ Olta Boka bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË 3 MUAJ MË PARË/ Olta Boka bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

U BË NËNË 3 MUAJ MË PARË/ Olta Boka bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Me 15 korrik të këtij viti, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e veçantë Gaia.

Përgjatë këtyre tre muajve, Olta është fokusuar vetëm te vogëlushja, dhe vetëm së fundmi ka vendosur të bëjë diçka për veten.

Ajo ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj, duke i lyer flokët në ngjyrë kafe të errët. “Pas 3 muajsh ishte koha për një ndryshim”, ka shkruar këngëtarja krahas një postimi në Instastory.